×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Materiał

Mecze, wydarzenia sportowe i turnieje piłki ręcznej wymagają wspaniałej oprawy, która wspomóc mogą statuetki i puchary sportowe, których szeroką gamę prezentujemy w naszym asortymencie.

Piłka ręczna podobnie jak siatkówka zyskują swoich fanów za sprawą wspaniałych wyników sportowych naszej reprezentacji. Szczypiorniści z polskich klubów sięgają po medale i puchary piłki ręcznej na całym świecie! Mecze, wydarzenia sportowe i turnieje piłki ręcznej wymagają zatem wspaniałej oprawy, która wspomóc mogą statuetki i puchary sportowe, których szeroką gamę prezentujemy w naszym asortymencie. Na szczególną uwagę zasługują tutaj nagrody dla drużyn w postaci pucharów, jak również indywidualne nagrody dla zawodników w postaci pięknych statuetek. Wykonane z dbałością o szczegóły będą piękną pamiątką zwycięstw, udziału i osiągniętych sukcesów zarówno w zawodowych, amatorskich, jak i dziecięcych poczynaniach na boisku do piłki ręcznej.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.