×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Wysokość
Szerokość
Materiał
19.90 PLN
Nowość
34.90 PLN
Nowość
64.89 PLN
Nowość
45.51 PLN
Nowość
39.90 PLN
35.90 PLN
Nowość
36.15 PLN
34.97 PLN
Nowość
43.90 PLN
Nowość
54.89 PLN
Nowość
43.90 PLN
Nowość
46.90 PLN

Mecze, wydarzenia sportowe i turnieje piłki ręcznej wymagają wspaniałej oprawy, która wspomóc mogą statuetki i puchary sportowe, których szeroką gamę prezentujemy w naszym asortymencie.

Piłka ręczna podobnie jak siatkówka zyskują swoich fanów za sprawą wspaniałych wyników sportowych naszej reprezentacji. Szczypiorniści z polskich klubów sięgają po medale i puchary piłki ręcznej na całym świecie! Mecze, wydarzenia sportowe i turnieje piłki ręcznej wymagają zatem wspaniałej oprawy, która wspomóc mogą statuetki i puchary sportowe, których szeroką gamę prezentujemy w naszym asortymencie. Na szczególną uwagę zasługują tutaj nagrody dla drużyn w postaci pucharów, jak również indywidualne nagrody dla zawodników w postaci pięknych statuetek. Wykonane z dbałością o szczegóły będą piękną pamiątką zwycięstw, udziału i osiągniętych sukcesów zarówno w zawodowych, amatorskich, jak i dziecięcych poczynaniach na boisku do piłki ręcznej.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.