×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Materiał

Wychodząc naprzeciw sportom zimowym przygotowaliśmy sporą kolekcję, w której organizatorzy zawodów znajdą niesamowite propozycje jak puchar narciarski czy puchar snowboard dla najlepszych z najlepszych.

Statuetki zimowe to nasz ukłon w kierunku sportów takich jak narty, snowboard, hokej, łyżwiarstwo, ale i wiele innych form aktywności zimą. Sporty zimowe, a w szczególności narty to niezwykle pasjonujące dyscypliny, które niezmiennie budzą wiele emocji i zrzeszają ogromną liczbę zawodników, którzy chętnie rywalizują o trofea i nagrody. Wychodząc im naprzeciw przygotowaliśmy sporą kolekcję, w której organizatorzy znajdą niesamowite propozycje jak puchar narciarski czy puchar snowboard dla najlepszych z najlepszych. Dostępne są również statuetki – statuetka narciarska lub statuetka snowboard z pewnością będą ciekawą formą nagrodzenia zawodników indywidualnych. Dla najlepszych zawodników zawodów narciarskich stojących na podium oferujemy piękny wybór medali złotych, srebrnych i brąz. Medal narciarski to także wspaniała nagroda dla wszystkich uczestników imprezy.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.