×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Materiał
19.90 PLN
Nowość
34.90 PLN
Nowość
64.89 PLN
Nowość
44.90 PLN
Nowość
44.90 PLN
Nowość
44.90 PLN
Nowość
45.51 PLN
Nowość
39.90 PLN
Nowość
23.51 PLN
Nowość
36.15 PLN
Nowość
43.90 PLN
Nowość
54.89 PLN
Nowość
43.90 PLN
Nowość
46.90 PLN
Nowość
59.90 PLN
Nowość
23.51 PLN

Wychodząc naprzeciw sportom zimowym przygotowaliśmy sporą kolekcję, w której organizatorzy zawodów znajdą niesamowite propozycje jak puchar narciarski czy puchar snowboard dla najlepszych z najlepszych.

Statuetki zimowe to nasz ukłon w kierunku sportów takich jak narty, snowboard, hokej, łyżwiarstwo, ale i wiele innych form aktywności zimą. Sporty zimowe, a w szczególności narty to niezwykle pasjonujące dyscypliny, które niezmiennie budzą wiele emocji i zrzeszają ogromną liczbę zawodników, którzy chętnie rywalizują o trofea i nagrody. Wychodząc im naprzeciw przygotowaliśmy sporą kolekcję, w której organizatorzy znajdą niesamowite propozycje jak puchar narciarski czy puchar snowboard dla najlepszych z najlepszych. Dostępne są również statuetki – statuetka narciarska lub statuetka snowboard z pewnością będą ciekawą formą nagrodzenia zawodników indywidualnych. Dla najlepszych zawodników zawodów narciarskich stojących na podium oferujemy piękny wybór medali złotych, srebrnych i brąz. Medal narciarski to także wspaniała nagroda dla wszystkich uczestników imprezy.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.