×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Materiał

W ofercie posiadamy puchary na zawody OSP, ale i ciekawe opcje jak statuetka Świętego Floriana. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją.

Kultura i tradycje wpisane w historię polskich służb mundurowych – w tym związków Ochotniczych Straży Pożarnych OSP, jak i Państwowej Straży Pożarnej PSP sprawiają, że pragniemy docenić je za wysiłek i zaangażowanie, które wkładają w służbę nam wszystkim. Ryzykując swoje zdrowie, a nawet życie, każdego dnia pomagają nam w różnych sytuacjach. Pięknym wyrazem wdzięczności mogą stać się statuetki strażackie, które będą wyrazem uznania. Strażacy to także uczestnicy niezwykle widowiskowych zawodów strażackich, które podobnie jak każde inne turnieje czy imprezy sportowe wymagają pięknego dopełnienia w postaci nagród. Puchary strażackie, statuetki „Najlepszy strażak” i wiele innych czynią te wydarzenia wyjątkowymi. W ofercie posiadamy puchary na zawody OSP, ale i ciekawe opcje jak statuetka Świętego Floriana. Zawody ochotniczych straży pożarnych dla dzieci i młodzieży czy dla dorosłych, zyskują wraz z nagrodami prestiż i zupełnie nowy wymiar, a przy tym piękną pamiątkę. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.