×
×
Filtry
Cena
Średnica
Rozmiar
Szerokość
Grubość
Średnica kielicha
Wysokość
Rozmiar medalu
Dyscyplina
Kolor
Kształt
Linia
Materiał
Miejsce na medal
Rozmiar emblematu
Średnica medalu
Szerokość szarfy

Statuetki to niezwykła nagroda, która bez wątpienia stanowi piękne zwieńczenie zwycięstwa, uczestnictwa w wydarzeniach sportowych i hobbystycznych, ale i wyjątkowy upominek na wiele innych okazji.

Statuetki to niezwykła nagroda, która bez wątpienia stanowi piękne zwieńczenie zwycięstwa, uczestnictwa w wydarzeniach sportowych i hobbystycznych, ale i wyjątkowy upominek na wiele innych okazji. Najczęściej jest ona trofeum wręczanym indywidualnym zawodnikom i uczestnikom, którzy wykazali się w swoich dyscyplinach. W naszej ofercie znaleźć można statuetki sportowe szyte na miarę każdej dyscypliny. Będą one świetną nagrodą dla najlepszych, ale i okolicznościową pamiątką ofiarowaną zasłużonym osobom jak i firmom. Uhonorowani statuetką z pięknym nadrukiem czy grawerem oraz efektowną figurką dyscypliny z pewnością będą zachwyceni z tak oryginalnego upominku.

W naszej kolekcji oferujemy niezwykle bogaty wachlarz statuetek i pucharów dla wielu dyscyplin sportowych i hobbystycznych. Znaleźć można między nimi statuetki piłkarskie, dla siatkarzy czy koszykówki, trofea dla biegaczy, zawodników unihokeja czy kategorii e-sportów. Statuetki muzyczne, dla wędkarzy, hodowców gołębi czy mistrzów sportów walki – to tylko przykłady dostępnych rozwiązań. Wykonane z wysokiej jakości materiałów z pewnością pięknie zaprezentują się na każdej półce z trofeami! Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem kategorii statuetki. 

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.