×
×
Filtry
Cena
Wysokość
Rozmiar
Szerokość
Materiał

W naszej kolekcji oferujemy cały szereg pucharów – w tym puchary jeździeckie i puchary na zawody konne, statuetki konia czy nagrody na zawody w skokach przez przeszkody.

Konie to niesamowite zwierzęta, które towarzyszą człowiekowi w wielu sytuacjach. W całej Polsce organizowane są liczne imprezy z nimi związane, w tym między innymi wystawy koni, ale i sport konny jak zawody jeździeckie czy zawody gry polo. Każde z wydarzeń, które wiążą się z rywalizacją – czy to sportową czy prezentacją pięknych przedstawicieli różnych ras wymaga stosownego dodatku, którym bez wątpienia są nagrody. W kolekcji oferujemy cały szereg pucharów – w tym puchary jeździeckie i puchary na zawody konne, statuetki konia czy nagrody jeździeckie. Wśród pięknych form znaleźć można również efektowne nagrody jak figurka głowy konia oraz stylowe kotyliony, które stanowią ważną tradycję zawodów konnych. Zapraszamy.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.