×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Materiał
Nowość
19.90 PLN
Nowość
39.90 PLN
Nowość
34.90 PLN
Nowość
64.89 PLN
Nowość
54.87 PLN
Nowość
54.87 PLN
Nowość
46.90 PLN
Nowość
54.89 PLN
Nowość
43.90 PLN
Nowość
46.90 PLN
Nowość
59.90 PLN
Nowość
39.90 PLN
Nowość
39.90 PLN
Nowość
49.90 PLN

W naszej kolekcji przygotowaliśmy medale i statuetki łucznicze (statuetki strzeleckie), które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających organizatorów.

Strzelanie i łucznictwo to niesamowicie dostojne oraz piękne dyscypliny sportowe. Umiejętności strzelnicze – zarówno z łuku, jak i broni palnej wymagają przygotowania i skupienia. Na licznych zawodach i turniejach strzeleckich i łuczniczych warto zadbać o wynagrodzenie wysiłków najlepszych zawodników, dlatego statuetki strzeleckie czy medale łucznicze to ważny ich element. W naszej kolekcji przygotowaliśmy na tę okazję medale i statuetki łucznicze (statuetki strzeleckie), które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających organizatorów. Pięknie wykonany puchar strzelecki czy puchar łucznictwo, jak również inne trofeum łucznicze lub strzeleckie, które dostępne są w naszym asortymencie to starannie wykonane nagrody dla największych entuzjastów tych niezwykłych dyscyplin.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.