×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Materiał

W naszej kolekcji przygotowaliśmy medale i statuetki łucznicze (statuetki strzeleckie), które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających organizatorów.

Strzelanie i łucznictwo to niesamowicie dostojne oraz piękne dyscypliny sportowe. Umiejętności strzelnicze – zarówno z łuku, jak i broni palnej wymagają przygotowania i skupienia. Na licznych zawodach i turniejach strzeleckich i łuczniczych warto zadbać o wynagrodzenie wysiłków najlepszych zawodników, dlatego statuetki strzeleckie czy medale łucznicze to ważny ich element. W naszej kolekcji przygotowaliśmy na tę okazję medale i statuetki łucznicze (statuetki strzeleckie), które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających organizatorów. Pięknie wykonany puchar strzelecki czy puchar łucznictwo, jak również inne trofeum łucznicze lub strzeleckie, które dostępne są w naszym asortymencie to starannie wykonane nagrody dla największych entuzjastów tych niezwykłych dyscyplin.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.