×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Materiał

W naszej ofercie zadbaliśmy o niezwykłe propozycje na imprezy muzyczne. Statuetka nuta, statuetka mikrofon czy puchar muzyczny z pewnością zrobią niesamowite wrażenie.

Muzyka łagodzi obyczaje, sprawia, że czujemy się lepiej i poprawia się nam humor. Dzięki muzyce możemy rozwijać swój umysł, ale i przyjemniej nam się pracuje lub odpoczywa. Poza jej słuchaniem, możemy ją również tworzyć – dając upust talentom instrumentalnym lub wokalnym. Eventy, konkursy i wydarzenia muzyczne to niezwykle popularne i lubiane przez publiczność okazje, które niosą pozytywną energię, ale i są okazją do wykazania się w tej cudownej formie sztuki – w końcu śpiewać każdy może, jeden lepiej a drugi gorzej! Imprezy konkursowe, okolicznościowe widowiska np. konkursy kolęd i pastorałek czy pieśni patriotycznych najczęściej mają swoich laureatów, którzy zasługują na piękne wyróżnienia. W naszej ofercie zadbaliśmy zatem o niezwykłe propozycje na te okazje. Statuetka nuta, statuetka mikrofon czy puchar muzyczny z pewnością zrobią niesamowite wrażenie. Miłym akcentem będzie także medal muzyczny czy personalizowana statuetka muzyczna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.