×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Materiał
19.90 PLN
Nowość
34.90 PLN
Nowość
64.89 PLN
Nowość
44.90 PLN
111.14 PLN
Nowość
39.90 PLN
Nowość
23.51 PLN
Nowość
36.15 PLN
Nowość
43.90 PLN
Nowość
46.90 PLN
Nowość
54.89 PLN
Nowość
43.90 PLN

W naszej ofercie zadbaliśmy o niezwykłe propozycje na imprezy muzyczne. Statuetka nuta, statuetka mikrofon czy puchar muzyczny z pewnością zrobią niesamowite wrażenie.

Muzyka łagodzi obyczaje, sprawia, że czujemy się lepiej i poprawia się nam humor. Dzięki muzyce możemy rozwijać swój umysł, ale i przyjemniej nam się pracuje lub odpoczywa. Poza jej słuchaniem, możemy ją również tworzyć – dając upust talentom instrumentalnym lub wokalnym. Eventy, konkursy i wydarzenia muzyczne to niezwykle popularne i lubiane przez publiczność okazje, które niosą pozytywną energię, ale i są okazją do wykazania się w tej cudownej formie sztuki – w końcu śpiewać każdy może, jeden lepiej a drugi gorzej! Imprezy konkursowe, okolicznościowe widowiska np. konkursy kolęd i pastorałek czy pieśni patriotycznych najczęściej mają swoich laureatów, którzy zasługują na piękne wyróżnienia. W naszej ofercie zadbaliśmy zatem o niezwykłe propozycje na te okazje. Statuetka nuta, statuetka mikrofon czy puchar muzyczny z pewnością zrobią niesamowite wrażenie. Miłym akcentem będzie także medal muzyczny czy personalizowana statuetka muzyczna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.