×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Materiał

W naszej kolekcji statuetek znaleźć można szeroki wybór statuetek w tym statuetka PCK, statuetka krwiodawstwo, czy statuetki szklane i personalizowane dyplomy drewniane z dedykacjami.

Podziękowanie dla medyków za ich trud i wysiłek ciężko ująć słowami, jednak dzięki statuetkom służba zdrowia, możliwe staje się chociaż symboliczne wyrażenie im wdzięczności. Ratownicy medyczni, lekarze, pielęgniarki – każde z nich zasługują na wyróżnienie. W naszej kolekcji statuetek znaleźć można szeroki wybór statuetek w tym statuetka PCK, statuetka krwiodawstwo, czy statuetki szklane i personalizowane dyplomy drewniane z dedykacjami. Oferujemy również piękne w formie podziękowanie dla lekarza oraz podziękowanie dla pielęgniarki, jak i szereg innych oryginalnych rozwiązań, które będą wspaniałym dodatkiem do prezentu lub wyróżnienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem dla służby zdrowia.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.