×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Wysokość
Szerokość
Materiał
Nowość
19.90 PLN
Nowość
39.90 PLN
Nowość
34.90 PLN
Nowość
64.89 PLN
Nowość
189.00 PLN
Nowość
54.89 PLN
Nowość
43.90 PLN
Nowość
46.90 PLN
Nowość
59.90 PLN
Nowość
49.90 PLN

Cenne trofea, statuetki i puchary dla e-sportu dostępne są w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Rywalizacja w e-sportach to trend, który zyskuje na popularności zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie. Ogromne emocje w różnych dyscyplinach przenoszą się tutaj na ekrany komputerów, gdzie zawodnicy popisują się swoją zręcznością i umiejętnościami. Gracze uczestniczą w licznych e-turniejach na arenach międzynarodowych i lokalnych, czyniąc e-sport niezwykle ciekawą alternatywą dla miłośników sportu. Cenne trofea, statuetki i puchary dla e-sportu dostępne są również w naszej ofercie. Gamingowa e-sport statuetka w kształcie pada, e-sport puchar, ale i inne trofea e-sportowe to genialny sposób na wyróżnienie najlepszych. Statuetka pad wygląda efektownie i z pewnością będzie chlubą każdego mistrza! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.