×
×
Filtry
Cena
Wysokość
Szerokość
Materiał

W naszej ofercie dysponujemy szeroką gamą gotowych projektów, jak również realizujemy personalizowane nagrody pod kątem określonych zawodów i sztuk walki.

Sporty walki to bez wątpienia jedna z najbardziej interesujących dyscyplin, które oferują niezwykle obfitą gamę możliwości. Boks, kickboxing, karate, judo, zapasy, nowe formy walk typu MMA, walki w klatce czy zawody zakresu samoobrony (Krav maga czy Ju-jitsu)  to tylko przykłady niezwykle widowiskowych propozycji. Sztuki walki to wspaniały sposób na radzenie sobie z trudnymi, negatywnymi emocjami, wsparcie w walce ze stresem, ale i prosty przepis na zyskanie pewności siebie oraz pracę nad sobą i swoimi słabościami. Entuzjastów chętnie uczęszczających na treningi poszczególnych dyscyplin nie brakuje, a organizatorzy chętnie proponują nowe formy widowisk, turniejów i zawodów. Jak w każdej innej dyscyplinie, walka toczy się o zwycięstwo i bycie najlepszym, dlatego nie może zabraknąć tutaj efektownych nagród. W naszej ofercie dysponujemy szeroką gamą gotowych projektów, jak również realizujemy personalizowane nagrody pod kątem określonych zawodów i sztuk walki. Puchary judo, puchary karate, puchar bokserski czy puchar MMA to jedynie przykłady wielkich trofeów, które każdy zwycięzca z dumą zaprezentuje publiczności. W kolekcji znaleźć można również medale judo, medal kickboxing oraz inne dopasowane do konkretnych dyscyplin sztuki walki. Nasz asortyment oferuje także statuetki, które mogą posłużyć jako nagrody indywidualne lub pamiątki – statuetka judo, statuetka karate, statuetka MMA czy statuetka kickboxing to zaledwie namiastka możliwości – zapraszamy do kontaktu! Razem stworzymy piękne trofea!

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.