×
×
Filtry
Cena
Wysokość
Szerokość
Materiał
19.90 PLN
19.90 PLN
Nowość
64.89 PLN
Nowość
64.89 PLN
Nowość
44.90 PLN
Nowość
44.90 PLN
Nowość
44.90 PLN
Nowość
45.51 PLN
Nowość
39.90 PLN
Nowość
39.90 PLN
Nowość
23.51 PLN

W naszej ofercie dysponujemy szeroką gamą gotowych projektów, jak również realizujemy personalizowane nagrody pod kątem określonych zawodów i sztuk walki.

Sporty walki to bez wątpienia jedna z najbardziej interesujących dyscyplin, które oferują niezwykle obfitą gamę możliwości. Boks, kickboxing, karate, judo, zapasy, nowe formy walk typu MMA, walki w klatce czy zawody zakresu samoobrony (Krav maga czy Ju-jitsu)  to tylko przykłady niezwykle widowiskowych propozycji. Sztuki walki to wspaniały sposób na radzenie sobie z trudnymi, negatywnymi emocjami, wsparcie w walce ze stresem, ale i prosty przepis na zyskanie pewności siebie oraz pracę nad sobą i swoimi słabościami. Entuzjastów chętnie uczęszczających na treningi poszczególnych dyscyplin nie brakuje, a organizatorzy chętnie proponują nowe formy widowisk, turniejów i zawodów. Jak w każdej innej dyscyplinie, walka toczy się o zwycięstwo i bycie najlepszym, dlatego nie może zabraknąć tutaj efektownych nagród. W naszej ofercie dysponujemy szeroką gamą gotowych projektów, jak również realizujemy personalizowane nagrody pod kątem określonych zawodów i sztuk walki. Puchary judo, puchary karate, puchar bokserski czy puchar MMA to jedynie przykłady wielkich trofeów, które każdy zwycięzca z dumą zaprezentuje publiczności. W kolekcji znaleźć można również medale judo, medal kickboxing oraz inne dopasowane do konkretnych dyscyplin sztuki walki. Nasz asortyment oferuje także statuetki, które mogą posłużyć jako nagrody indywidualne lub pamiątki – statuetka judo, statuetka karate, statuetka MMA czy statuetka kickboxing to zaledwie namiastka możliwości – zapraszamy do kontaktu! Razem stworzymy piękne trofea!

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.