×
×
Filtry
Cena
Szerokość
Wysokość
Rozmiar
Materiał

Statuetki to niezwykła nagroda, która bez wątpienia stanowi piękne zwieńczenie zwycięstwa, uczestnictwa w wydarzeniach sportowych i hobbystycznych, ale i wyjątkowy upominek na wiele innych okazji.

Statuetki to niezwykła nagroda, która bez wątpienia stanowi piękne zwieńczenie zwycięstwa, uczestnictwa w wydarzeniach sportowych i hobbystycznych, ale i wyjątkowy upominek na wiele innych okazji. Najczęściej jest ona trofeum wręczanym indywidualnym zawodnikom i uczestnikom, którzy wykazali się w swoich dyscyplinach. W naszej ofercie znaleźć można statuetki sportowe szyte na miarę każdej dyscypliny. Będą one świetną nagrodą dla najlepszych, ale i okolicznościową pamiątką ofiarowaną zasłużonym osobom jak i firmom. Uhonorowani statuetką z pięknym nadrukiem czy grawerem oraz efektowną figurką dyscypliny z pewnością będą zachwyceni z tak oryginalnego upominku.

W naszej kolekcji oferujemy niezwykle bogaty wachlarz statuetek i pucharów dla wielu dyscyplin sportowych i hobbystycznych. Znaleźć można między nimi statuetki piłkarskie, dla siatkarzy czy koszykówki, trofea dla biegaczy, zawodników unihokeja czy kategorii e-sportów. Statuetki muzyczne, dla wędkarzy, hodowców gołębi czy mistrzów sportów walki – to tylko przykłady dostępnych rozwiązań. Wykonane z wysokiej jakości materiałów z pewnością pięknie zaprezentują się na każdej półce z trofeami! Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem kategorii statuetki. 

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.