×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Materiał

W naszej kolekcji znaleźć można szeroki wybór możliwości, w tym między innymi statuetka dla najlepszego tancerza, efektowna statuetka pary tanecznej, statuetka taneczna hip-hop czy statuetka taneczna jazz.

Taniec to rewelacyjna aktywność, która pobudza endorfiny i czyni nas szczęśliwszymi. Jest to jednak również niesamowita dyscyplina sportowa, której widowiskowa i niezwykle atrakcyjna formuła sprawia, że coraz więcej osób bierze udział w tanecznych wydarzeniach. Zawody taneczne oferują wiele ciekawych odsłon, w tym między innymi imprezy przedstawiające zmagania tancerzy w określonych stylach tanecznych, szereg występów indywidualnych, w parach, jak i w formacjach. Wspaniałym dopełnieniem poszczególnych wydarzeń tego rodzaju stają się puchary na zawody taneczne, jak również nagrody – statuetki i puchary dla najlepszych tancerzy czy formacji tanecznych. W naszej kolekcji znaleźć można szeroki wybór możliwości, w tym między innymi statuetka dla najlepszego tancerza, efektowna statuetka pary tanecznej, statuetka taneczna hip-hop czy statuetka taneczna jazz. Zjawiskowe puchary taneczne i inne rozwiązania pozwalają wyróżnić najzdolniejszych tancerzy i formacje, dlatego stanowią piękne trofeum upamiętniające wydarzenia i ogrom pracy włożony w przygotowania do nich.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.