×
×
Filtry
Cena
Średnica
Szerokość
Grubość
Rozmiar
Wysokość
Rozmiar medalu
Dyscyplina
Kolor
Materiał
Rozmiar emblematu
Średnica medalu

Medale to niezwykły symbol, marzenie zaklęte w metalowym krążku.

Medale to niezwykły symbol, marzenie zaklęte w metalowym krążku. Widok otrzymujących medale olimpijczyków, mistrzów sportowych, ale i dzieci uczestniczących w zawodach to niezwykle wzruszający obrazek. Medale sportowe to sposób na uczczenie zwycięstwa, symbol niezwykłych przeżyć i emocji, ale i wspaniała pamiątka wielkich i małych wydarzeń. Obdarowani medalem stojący na podium sportowcy z dumą prezentują światu złoto, srebro lub brąz, które zwieńcza ich wysiłki w dążeniu do celu. Te wymowne krążki to także wspaniały sposób na upamiętnienie wielkich jubileuszy, ale i forma uznania dla ważnych osób.

Nasz sklep z medalami oferuje szeroki wachlarz niezwykłych propozycji medalowych. Medale okolicznościowe, medale sportowe, medale za uczestnictwo w biegu lub turnieju sportowym, wspaniałe medale szklane czy medale dla dzieci – każdy odnajdzie w naszej kolekcji idealny model. Jako producent medali zadbaliśmy o najwyższą jakość ich wykonania, a także bogaty asortyment dodatków, w tym szarfy do medali, tasiemki do medali, szarfy sportowe, pudełka na medale i breloki sportowe. Puchary i medale produkujemy również na szczególne okazje, oferując medale odlewane przeznaczone na konkretne wydarzenia lub jubileusze. Różnorodność produktów tej kategorii, w tym medale z miejscem na emblemat, dostępna jest w szerokiej gamie wzorów i wielkości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.