×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Materiał

 Dyplomy, trofea sportowe, szklane tarcze szkolne, ale i personalizowane statuetki kaganek oświaty to oryginalne i zarazem niezapomniane pamiątki czasów szkolnych dla każdego obdarowanego.

Szkoła to miejsce, w którym uczniowie mogą rywalizować na wielu płaszczyznach – zarówno sportowych, jak i naukowych. Konkursy, zawody, eventy, wyróżnienia na koniec roku – to tylko kilka przykładów, w których nagrodzenie uczniów ciekawą nagrodą jak np. medal dla ucznia, nagroda za konkursy szkolne czy statuetka uczeń będzie świetnym rozwiązaniem. Wraz z wręczeniem świadectw dla uczniów kończących szkołę, wspaniałym dodatkiem będzie statuetka absolwenta lub inny prezent na zakończenie szkoły. Dyplomy, trofea sportowe, szklane tarcze szkolne, ale i personalizowane statuetki kaganek oświaty to oryginalne i zarazem niezapomniane pamiątki czasów szkolnych dla każdego obdarowanego. Nie można zapominać również o nagrodach dla nauczycieli i wychowawców czy trenerów. Każdy z nich również zasługuje na piękną pamiątkę, która wyrazi wdzięczność za trud włożony w nauczanie i wychowanie młodzieży. Statuetka dla nauczyciela czy statuetka dla wychowawcy z pewnością przypadnie do gustu i będzie miłym gestem ze strony uczniów, dyrekcji lub rodziców.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.