×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Materiał

W naszej kolekcji oferujemy statuetki, puchary ale i medale. Szachy dzięki nim stają się prawdziwą rywalizacją, a statuetka szachowa czy puchar szachowy będzie rewelacyjnie zdobiła gablotę zwycięzcy.

Szachy należą do dyscyplin sportowych, w których trenuje nasz mózg! Ta niezwykle interesująca aktywność pozwala rozwijać umysł oraz nasze zdolności myślenia strategicznego. Wydarzenia typu turnieje szachowe czy mistrzostwa odbywają się w szkołach, lokalnie, ale i gromadząc zawodników z Polski czy z innych krajów świata. Wysiłek włożony w bezbłędnie rozegrane partyjki szachów wymagają niezwykłej oprawy. W naszej kolekcji oferujemy statuetki, puchary ale i medale. Szachy dzięki nim stają się prawdziwą rywalizacją, a statuetka szachowa czy puchar szachowy będzie rewelacyjnie zdobiła gablotę zwycięzcy.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.