×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Materiał
19.90 PLN
Nowość
64.89 PLN
Nowość
45.50 PLN
Nowość
34.90 PLN
Nowość
45.51 PLN
Nowość
39.90 PLN
Nowość
36.15 PLN
Nowość
43.90 PLN
Nowość
54.89 PLN
Nowość
43.90 PLN
Nowość
46.90 PLN
Nowość
59.90 PLN

W naszej kolekcji oferujemy statuetki, puchary ale i medale. Szachy dzięki nim stają się prawdziwą rywalizacją, a statuetka szachowa czy puchar szachowy będzie rewelacyjnie zdobiła gablotę zwycięzcy.

Szachy należą do dyscyplin sportowych, w których trenuje nasz mózg! Ta niezwykle interesująca aktywność pozwala rozwijać umysł oraz nasze zdolności myślenia strategicznego. Wydarzenia typu turnieje szachowe czy mistrzostwa odbywają się w szkołach, lokalnie, ale i gromadząc zawodników z Polski czy z innych krajów świata. Wysiłek włożony w bezbłędnie rozegrane partyjki szachów wymagają niezwykłej oprawy. W naszej kolekcji oferujemy statuetki, puchary ale i medale. Szachy dzięki nim stają się prawdziwą rywalizacją, a statuetka szachowa czy puchar szachowy będzie rewelacyjnie zdobiła gablotę zwycięzcy.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.