×
×
Filtry
Cena
Rozmiar
Wysokość
Szerokość
Średnica
Materiał
Nowość
H35
134.99 PLN
Nowość
68.99 PLN
Nowość
84.99 PLN
Nowość
78.99 PLN
Nowość
88.99 PLN
Nowość
298.99 PLN
Nowość
288.99 PLN
Nowość
288.99 PLN
Nowość
228.99 PLN
158.99 PLN
Nowość
238.99 PLN
Nowość
198.99 PLN

Dyplomy i statuetki wykonane z naturalnego drewna to wspaniałe wykonanie i starannie dopracowane detale, które tworzą przepiękną całość.

Dyplomy i statuetki wykonane z naturalnego drewna to wspaniałe wykonanie i starannie dopracowane detale, które tworzą przepiękną całość. Wykonane w przeważającej większości z drewna dębowego tworzą niecodzienną kompozycję, która świetnie wpisuje się w obecne trendy eko. Co wyróżnia nasze propozycje? Każda nasza statuetka drewniana lub dyplom eko to połączenie naturalnej barwy drewna oraz widocznego rysunku drewna i jego słojów, komponujące się w cudowną całość. Nagroda eko w postaci dyplomu drewnianego z grawerem, jak i statuetka na zamówienie będzie niezwykłą pamiątką w dobrym tonie. Każdy z naszych produktów – czy to dyplom na zamówienie czy statuetka drewniana z grawerem pozwala na dowolną personalizację. Możemy wykonać na nich grawer laserowy, druk UV, dołączyć dodatki laminatów grawerskich, ale i połączyć je z elementami szklanymi, marmurem, betonem czy metalem. Nasze dyplomy i statuetki z drewna naturalnego to nagrody jedyne w swoim rodzaju!

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.