×
×
Filtry
Cena
Średnica
Rozmiar
Szerokość
Grubość
Średnica kielicha
Wysokość
Rozmiar medalu
Dyscyplina
Kolor
Kształt
Linia
Materiał
Miejsce na medal
Rozmiar emblematu
Średnica medalu
Szerokość szarfy
30.90 PLN
31.89 PLN
31.89 PLN
Nowość
26.90 PLN
Nowość
44.90 PLN
Nowość
26.90 PLN
Nowość
44.90 PLN
29.13 PLN
51.91 PLN
Nowość
Polecany
27.90 PLN
Nowość
Polecany
43.90 PLN
Nowość
Polecany
27.90 PLN
Nowość
Polecany
43.90 PLN
31.89 PLN

Puchar to nagroda, o której marzy każdy sportowiec, jak i spełniający się w swojej pasji hobbysta.

Puchar to nagroda, o której marzy każdy sportowiec, jak i spełniający się w swojej pasji hobbysta. Szeroka paleta najpiękniejszych pucharów, w tym modele w klasycznych kształtach, jak i te nowoczesne, pozwala na stworzenie oryginalnego trofeum na każdą okazję. Nasza oferta to produkty na każdą kieszeń. Wśród pucharów nie brakuje rozwiązań jak trofea sportowe, ekskluzywne puchary czy puchary z grawerem. 

Nasz sklep z pucharami oferuje obszerny wybór wzorów, wielkości i stylów trofeów. Znajdziesz u nas puchar za zajęcie 1 miejsca, puchary dla dzieci, jak również puchar za udział. Nasze puchary i trofea sportowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Kilka linii pozwala znaleźć idealny model, w którym uwzględniona będzie zarówno cena pucharu, jak i jego przeznaczenie. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.