×
×
Filtry
Cena
Wysokość
Rozmiar
Szerokość
Materiał
26.32 PLN
19.90 PLN
Nowość
64.89 PLN
Nowość
45.51 PLN
Nowość
39.90 PLN
35.90 PLN
Nowość
36.15 PLN
Nowość
43.90 PLN
Nowość
54.89 PLN
Nowość
43.90 PLN

W naszej ofercie znaleźć można rewelacyjne i wykonane z dbałością o detale statuetki na tenis stołowy i zawody ping-ponga na szczeblu lokalnym, szkolnym, jak i ogólnopolskim.

Tenis stołowy to nic innego jak uwielbiany przez wielu z nas ping-pong. Ta popularna szkolna dyscyplina sportu to zabawa, która łączy pokolenia i zapewnia wiele radości – zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W tej niezwykłej rywalizacji nie brakuje również turniejów sportowych, w których zwycięzcy mogą liczyć na wspaniałe nagrody. W naszej ofercie znaleźć można rewelacyjne i wykonane z dbałością o detale statuetki na tenis stołowy i zawody ping-ponga na szczeblu lokalnym, szkolnym, jak i ogólnopolskim. Puchary tenis stołowy to wybór ciekawych opcji na większe i mniejsze imprezy. Statuetki na ping-pong oferujemy w ciekawych wariantach, dlatego zapraszamy do poznania bliżej naszego asortymentu.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.