×
×
Filtry
Cena
Szerokość
Wysokość
Materiał
18.60 PLN
Nowość
45.51 PLN
Nowość
37.32 PLN
Nowość
36.15 PLN
Nowość
46.67 PLN
Nowość
32.64 PLN
19.75 PLN
46.67 PLN
Nowość
66.57 PLN
Nowość
66.57 PLN

Dla organizatorów imprez z rowerem, jak kolarstwo szosowe czy kolarstwo górskie (MTB), oferujemy bogaty wachlarz trofeów i nagród, w tym wykonanych ze specjalną personalizacją z logo/grafiką zawodów.

Statuetki rowerowe to jedna z ciekawszych kategorii nagród. Różnorodność dyscyplin rowerowych sprawia, że ich wykorzystanie jest naprawdę spore. Oglądanie wyścigów rowerowych typu Tour de Pologne to cała masa emocji i wielkie wydarzenie, które zachęca do kibicowania nawet tym, którzy nie przepadają za jazdą na rowerze. Dla tych, którzy chętnie uprawiają ten sport, w tym organizatorów imprez z rowerem, jak kolarstwo szosowe czy kolarstwo górskie (MTB), oferujemy bogaty wachlarz trofeów i nagród, w tym wykonanych ze specjalną personalizacją z logo/grafiką zawodów. W naszej kolekcji dostępne są puchary jak puchar kolarstwo, ale i statuetki – statuetka rower lub statuetka MTB. Wszystkie poszczególne puchary kolarskie to wspaniałe zwieńczenie rywalizacji, wysiłku i potężnej pracy sportowców, dlatego z pewnością będą pięknym uhonorowaniem zawodników i całych zespołów.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.