×
×
Filtry
Cena
Szerokość
Wysokość
Materiał

Dla organizatorów imprez z rowerem, jak kolarstwo szosowe czy kolarstwo górskie (MTB), oferujemy bogaty wachlarz trofeów i nagród, w tym wykonanych ze specjalną personalizacją z logo/grafiką zawodów.

Statuetki rowerowe to jedna z ciekawszych kategorii nagród. Różnorodność dyscyplin rowerowych sprawia, że ich wykorzystanie jest naprawdę spore. Oglądanie wyścigów rowerowych typu Tour de Pologne to cała masa emocji i wielkie wydarzenie, które zachęca do kibicowania nawet tym, którzy nie przepadają za jazdą na rowerze. Dla tych, którzy chętnie uprawiają ten sport, w tym organizatorów imprez z rowerem, jak kolarstwo szosowe czy kolarstwo górskie (MTB), oferujemy bogaty wachlarz trofeów i nagród, w tym wykonanych ze specjalną personalizacją z logo/grafiką zawodów. W naszej kolekcji dostępne są puchary jak puchar kolarstwo, ale i statuetki – statuetka rower lub statuetka MTB. Wszystkie poszczególne puchary kolarskie to wspaniałe zwieńczenie rywalizacji, wysiłku i potężnej pracy sportowców, dlatego z pewnością będą pięknym uhonorowaniem zawodników i całych zespołów.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.