×
×
Filtry
Cena
Szerokość
Średnica kielicha
Średnica
Wysokość
Dyscyplina
Kolor
Kształt
Materiał

Tworzymy puchary wędkarskie, personalizowane puchary PZW, aby podkreślić ten niezwykły wysiłek i pasję, która towarzyszy profesjonalnym wędkarzom, jak i amatorskim pasjonatom wędkarstwa.

Wędkarstwo to dyscyplina sportu, która wymaga ogromnej cierpliwości, ale i wiedzy oraz doświadczenia. Tworząc puchary wędkarskie, personalizowane puchary PZW, jak również inne realizacje na zamówienie pragniemy podkreślić ten niezwykły wysiłek i pasję, która towarzyszy profesjonalnym wędkarzom, jak i pasjonatom-amatorom. Staranność wykonania w połączeniu z wysoką jakością materiałów i możliwością stworzenia indywidualnych realizacji czyni nasze puchary dla wędkarzy najlepszym wyborem dla klubów, okręgów, kół wędkarskich czy organizatorów eventów dla wędkarzy. Nasze realizacje przeznaczone są dla każdego, kto pragnie uhonorować zwycięzców, docenić zaangażowanie uczestników i stworzyć niezwykłą pamiątkę wędkarskich wydarzeń.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.