×
×
Filtry
Cena
Średnica
Rozmiar
Szerokość
Grubość
Średnica kielicha
Wysokość
Rozmiar medalu
Dyscyplina
Kolor
Kształt
Linia
Materiał
Miejsce na medal
Rozmiar emblematu
Średnica medalu
Szerokość szarfy
Nowość
479.00 PLN
24.90 PLN
25.89 PLN
25.89 PLN
Nowość
23.90 PLN
Nowość
37.90 PLN
Nowość
23.90 PLN
Nowość
37.90 PLN
Nowość
24.90 PLN
Nowość
38.90 PLN
Nowość
24.90 PLN
Nowość
38.90 PLN
42.89 PLN
23.90 PLN
23.90 PLN

Nasze puchary i trofea cechuje niepowtarzalny design i różnorodna kolorystyka.

W naszej ofercie znajdują się wyjątkowej klasy puchary, powstałe na bazie najlepszych jakościowo komponentów. Jesteśmy dumni nie tylko z precyzji wykonania, trwałości, czy odporności, ale także z wyglądu naszych produktów. Wszystkie przedmioty powstały w oparciu o autorskie projekty. 

Proponujemy trofea o charakterze uniwersalnym, które można dopasować do każdej dyscypliny sportu lub hobby, jak też przedmioty wyraźnie wskazujące na konkretną dyscyplinę. Dodatkowo ze względu na dużą popularność piłki nożnej w naszym kraju stworzyliśmy specjalną kategorię pucharów sportowych - piłkarskie. Ponadto nasz asortyment dzieli się na cztery główne kategorie cenowe: linia ekonomiczna, komfortowa, ekskluzywna i luksusowa. Dzięki czemu każdy może wybrać dopasowany do wymagań produkt.

Nowością w naszej ofercie jest Linia Glass. Są to nagrody szklane wykonane z najwyższej jakości szkła artystycznego i kryształu. Do każdego z trofeów wykonujemy ekskluzywną grawerkę i logo, powstające w wyniku użycia techniki laserowej lub termo-transferu. Zachęcamy również do skorzystania z promocyjnej oferty na zestawy: Super Pack i Super Seria, gotowe komplety dla nagrodzonych.

Zarejestruj się i zyskaj 3% rabatu!
Zapisz się do newslettera

Sklep Victory Trofea korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych i realizacji usług. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.